Beyaz Show çekimleri ne zaman başlıyor belli oldu

yorumsuz
378
Beyaz Show çekimleri ne zaman başlıyor belli oldu

Kanal D ekranlarının sevilen talk show programlarından bir tanesi olan Beyaz Show ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla efsanevi hale gelen Beyaz Show yeni sezon çekimleri ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazdırmış bir talk show programı Beyaz Show.. Her Cuma akşamı ekranlarda olan ve her hafta ağırladığı ünlü konuklarla izleyenlerinin karşısına çıkan Beyaz Show bu sene format değişikliğine gidecek ve farklı bir formatla karşımızda olacak.

Normal şartlarda Beyaz Show’u hep kendi stüdyosunda ve her hafta Cuma akşamı izlerdik. Yeni sezon için ummalı bir çalışma içerisine giren ve yeniliklerini sır gibi saklayan Beyazıt Öztürk’ün çalışmaları ortaya çıktı. Beyaz Show bundan böyle 15 günde bir yayınlanacak ve her yeni bölümü farklı bir şehirde olacak.

Farklı şehirlerde sevenlerinin karşısına çıkacak olan Beyaz Show çoğu yerde stüdyolarını hazırlattı diyebiliriz. Beyaz Show’un ilk durağı Almanya’nın Hannover şehri olacak. 3 Ekim Pazartesi günü çekimlere başlayacak olan Beyaz Show ardından buradan Azerbaycan’a geçecek.

7 Ekim Cuma günü de Azerbaycan’ın Bakü kentinde çekimlere başlayacak olan Beyaz Show’un ne zaman başlayacağı ise belli olmadı gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.