Beyaz Show bu hafta nerede hangi şehirde çekim takvimi

yorumsuz
1.210
Beyaz Show bu hafta nerede hangi şehirde çekim takvimi

Kanal D fenomen programı Beyaz Show bu hafta hangi şehirde nerede olacak merak edenlere özel çekim takvimi yeni tarzı ile talk show Beyazıt Öztürk ekranlarda.

Cuma akşamlarının efsanevi programı olan Beyaz Show bu hafta hangi şehirde belli oldu. Çekim takvimi açıklanan program bu yıl bambaşka bir şekilde ekranlara gelecek.

Bu sezon ilk defa stüdyonun dışına çıkacak olan Beyaz Show 20.yıla özel olarak seyircisinin ayağına kadar gidecek. Beyazıt Öztürk’ün sunacağı program birçok şehirde özel şekilde çekilecek.

Her hafta farklı bir şehirde olacak olan Beyaz Show yepyeni formatı ile sezona merhaba demeye hazırlanıyor. Türkiye ve Avrupa’nın bazı şehirlerinde Beyaz Show çekimleri gerçekleştirilecek.

Fenomen talk show programının hayranları ise bu çekimlerin ne zaman ve nerede yapılacağını merak ediyorlar. Konu ile ilgili Kanal D resmi internet adresinde yer alan bir açıklama bulunuyor.

Öncelikle Beyaz Show programı 15 günde bir ekranlara taşınacak ve ilk durağı 3 Ekim günü Hannover olacak. Beyaz Show 20.senesinde Avrupa ve Türkiye’yi geziyor.

İşte merak edilen çekim takvimi;
3 Ekim: Hannover

 

7 Ekim: Azerbaycan

 

14 Ekim: Düsseldorf

 

15 Ekim: Viyana

 

21 Ekim: Antwerp

 

29 Ekim: Melbourne

 

30 Ekim: Sidney

Program Kasım ayında yeni bölümleri ve yeni sezonu ile ekranlara gelmeye başlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.