Best Model Of Türkiye 2016 ne zaman hangi kanalda yayınlanacak?

yorumsuz
378
Best Model Of Türkiye 2016 ne zaman hangi kanalda yayınlanacak?

Birbirinden güzel kadın ve birbirinden yakışıklı mankenlerin birinci olabilmek için hünerlerini sergiledikleri Best Model Of Türkiye bu sene de heyecan dolu anlara sahne olacak. Acaba bu sene ismini kim ön plana çıkaracak göreceğiz. İşte yarışma ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Türkiye’nin en iyi kadın ve erkek mankenlerinin seçildiği Best Model Of Türkiye yarışması bu sene de damga vurmaya geliyor! Birbirinden iddialı yarışmacıların boy göstereceği Best Model Of Türkiye yarışması 11 Ekim Salı akşamı Show Tv ekranlarında canlı olarak yayınlanacak.

20 genç kız ve erkek yarışmacının katılacağı Best Model Of Türkiye’nin sunumunu ise Ece Gürsel ve İbrahim Gaybere üstlenecek. Fulya Sanat Merkezi’de gerçekleşecek olan Best Model Of Türkiye yarışmasında geçtiğimiz senenin birincileri olan Yağmur Aydan ve Yılmaz Kunt taçlarını devredecek.

BİRBİRİNDEN ÜNLÜ İSİMLER GELDİ GEÇTİ1

11 Ekim Salı akşamı ekranlarda olacak Best Model Of Türkiye yarışmasında birbirinden ünlü isimler geldi geçti. Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy, Burak Özçivit, Alp Kırşan, Mehmet Akif Alakurt, Deniz Akkaya, Burak Hakkı gibi isimler Best Model Of Türkiye yarışması ile ismini duyuran ünlüler arasında yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.