Beni Affet 1027.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi

yorumsuz
148
Beni Affet 1027.bölüm fragmanı 10 Ekim Pazartesi

Star Tv’nin beğenilen dizileri arasında yer alan dizilerinden olan Beni Affet dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 7 Ekim Cuma  günü ekranlarda olan Beni Affet dizisi ile alakalı haberimiz sizlerle..

 

Türk televizyonlarının uzun soluklu dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün izleyenlerin karşısında olan Beni Affet dizisi yine önemli gelişmelerin yaşandığı 1026.bölümü ile yayınlandı. 10 Ekim Pazartesi akşamı yeni bölümü ile yayınlanacak olan dizide yaşananlar ise şu şekilde;

1026.bölüm özeti:

Dizinin yayınlanan son bölümünde ilaçlardan kurtulan Bahar Demir’in kliniği kurtarmak için son çare olarak arabasını satacağını öğrenir. Bahar Demir’i zor durumda bırakmak için bu arabayı gizlice alır. Bunun yanı sıra Onur ise ne yapmaya çalıştığı anlamak için Bahar’ı takip eder.

Cüneyt ise Osman Barış için Hasret ve Zühre ile istemeden de olsa alışverişe çıkmak zorunda kalır. Sedat’ın Yıldız’a olan tuzağına düştüğünü fark eden Feride ise Sedat’ın karşısına dikilir.

Sedat herkesin karlı çıkması için Feride ve ailesini rahat bırakması karşılığında ondan şok edici bir şey ister! Beni Affet dizisi yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi akşamı Star Tv’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.