Ben Bilmem Eşim Bilir final biletini kim kazandı 28 Eylül Kayhan Esra kazandı

yorumsuz
440
Ben Bilmem Eşim Bilir final biletini kim kazandı 28 Eylül Kayhan Esra kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir finale kim kaldı, final gitmeye hak kazanan çift hangisi oldu? Sevilen yarışma programında Kayhan Esra çifti mi yoksa Nazan Uğur çifti mi kazandı, işte merak edilenleriyle Ben Bilmem Eşim Bilir.

Türkiye’nin sevilen yarışma programlarından birisi olan ve Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan yarışmada heyecan veren bir bölüm ekranlara geldi.

Nazan – Uğur çifti ile birlikte Kayhan – Esra çiftinin yarıştığı final oyununda oynanan oyun “somun kule” oyunu oldu. Yarışmacılar somunlara dokunmadan çubuk yardımı ile alıp kule yapmaya çalışacak ve düşüren taraf karşı takıma puan kazandırmış olacak.

Son derece iddialı olan iki çiftin heyecan veren mücadelesi Kanal D ekranlarında yayınlandı. 3 puan yapanın bileti kazanacağı yarışmada Esra Kayhan ve Nazan Uğur çiftleri oldukça dikkatli davranarak oyunu oynadılar.

Gergin ve heyecan dolu yarışmada Uğur ile Kayhan’ın mücadelesi seyredenleri de heyecanlandırdı. Oyunda ilk puanı alan isim Kayhan oldu. Uğur’un son yerleştirdiği somun kulenin dengesini bozdu ve ilk puan Kayhan Esra çiftine gitti.

İkinci oyunda ise Esra ile Nazan yarıştılar. Nazan’ın yaptığı bir hata sonucunda kazanan Esra oldu ve Esra Kayhan çifti yarışmada 2-0 öne geçerek büyük bir avantaj yakaladılar.

Bu oyunun ardından Uğur ile Kayhan tekrar karşılaştı ve kazanan bu sefer Uğur oldu. Uğur’un kazandığı sayı ile skor 2-1’e geldi.

Final biletini kazanan çift oyunun neticesinde Kayhan ile Esra oldu. Nazan ile Uğur ise birbirlerini teselli ettiler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.