Ben Bilmem Eşim Bilir Evi kim elendi 7 Ekim Cuma

yorumsuz
447
Ben Bilmem Eşim Bilir Evi kim elendi 7 Ekim Cuma

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programlarından olan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde heyecan devam ediyor. 7 Ekim Cuma günü yaşanan haftanın finalinin ardından elenen çift belli oldu. İşte detaylar..

 

Sunumun Şule Zeybek ve Ufuk Özkan’ın üstlendiği Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde heyecan sürüyor. Hafta içi her gün oynanan oyunlar ve Cuma akşamları yapılan haftanın finalleriyle birlikte her hafta bir çift araba kazanırken bir çift ise yarışmaya veda ediyor.

13.hafta eleme ve haftanın finali ise 7 Ekim Cuma akşamı yaşandı. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nin efsane çiftlerinden olan Esra ve Kayhan çifti 7 Ekim Cuma akşamı elenen çift oldu. İlk hafta elendikten sonra eve geri dönen Esra ve Kayhan çifti  elenen isim oldu.

Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde kazanmadık oyun bırakmayan ve başarıdan başarıya koşan Uğur ve Nazan çifti Esra ve Kayhan çiftinin elenmesinde büyük bir rol oynadı diyebiliriz.

Esra ve Kayhan gelir gelmez Nazan ve Uğur çiftini evde yalnız bırakmış ve onları güçlü oldukları için eleme çalışa çift olmuşlardı. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışması yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi günü Kanal D’de olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.