Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Caner Merve çifti neden yarışmadan ayrıldı?

yorumsuz
752
Ben Bilmem Eşim Bilir Evi Caner Merve çifti neden yarışmadan ayrıldı?

Kanal D ekranlarının reyting rekorları kıran yarışma programları arasında yer alan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nde heyecan devam ediyor. Caner ve Merve çiftinin yarışmadan ayrılmasıyla ilgili haberimiz sizlerle..

 

Sunumunu Şule Zeybek ve Ufuk Özkan’ın üstlendiği Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışması yayınlanan her bölümü ile izleyenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle yayınlanmaya devam eden ve her hafta Cuma akşamı bir arabanın verildiği yarışmada Merve ve Caner çifti yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı.

Merve ve Caner çifti neden ayrıldı?

Bir yarışma sırasında Caner’in çapraz bağları koptu. Bacağında müdahalede bulunan Caner’in MR testleri çekildi. Caner’in durumunun kötü olmasının anlaşılmasının ardından Merve ve Caner çiftinin yarışmadan ayrılmasına karar verildi.

Yakında final yapması planlanan Ben Bilmem Eşim Bilir Evi yarışmasında Merve ve Caner çifti bundan böyle yarışamayacak. Yarışma sırasında Caner’e gereksiz ve çok aşırı yükleme yapılınca Caner’in bacağı burkuldu ve çapraz bağları koptu.

Bu durumun ardından çift yarışmaya devam edemeyecek. Ben Bilmem Eşim Bilir Evi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.