Ben Bilmem Eşim Bilir Esra Kayhan Öztekin çifti kimdir nerelidir

yorumsuz
561
Ben Bilmem Eşim Bilir Esra Kayhan Öztekin çifti kimdir nerelidir

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir ‘de yer alan Esra Kayhan Öztekin çifti kimdir merak ediliyor. Haftanın finalinde yer alan çift bir kez daha kazanan olabilecek mi merak ediliyor.

Ufuk Özkan’ın hafta sonu sunduğu Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması büyük bir heyecan ile devam ediyor. Yarışmada bir süredir yer alan başarılı çift Esra – Kayhan Öztekin hakkında merak edilenleri derledik.

19 Ağustos Cuma günü Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına dahil olan Esra Kayhan Öztekin çifti yarışmaya devam ediyor. İstanbul’da ikamet etmekte olan eğlenceli çift yarışmada dikkat çeken isimler arasında yer alıyorlar.

Mutlu bir evliliğe sahip olan uyumlu bir çift olarak görülen Esra Kayhan Öztekin çifti araba için yarışmaya devam ediyor. Eğlenceli ve esprili kişiliği ile ön plana çıkan Kayhan yarışmanın en çok konuşulanları arasında yer alıyor.

Esra Öztekin ise yarışmalarda gösterdiği başarı el becerisi ve yeteneği ile ön plana çıkıyor. Kayhan Bey, tuhafiye sektöründe iş yapıyor ve işinde başarılı olduğu biliniyor.

3 senedir birlikte oldukları bilinen çiftin uyumlu ve sempatik halleri Ben Bilmem Eşim Bilir evi ve yarışması ile ekranlara taşınmaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.