Ben Bilmem Eşim Bilir 2 Ekim arabayı kim hangi çift kazandı

yorumsuz
864
Ben Bilmem Eşim Bilir 2 Ekim arabayı kim hangi çift kazandı

Ben Bilmem Eşim Bilir arabayı kim kazandı 2 Ekim final sonuçları belli oluyor. Hangi çift arabanın sahibi olacak. İşte yarışmada 11.araba sahibini buluyor.

Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programlarından Ben Bilmem Eşim Bilir haftanın finaline doğru ilerliyor. Arabayı hangi çift kazanacak çok merak ediliyor.

11.arabanın sahibini bulacağı Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması Ufuk Özkan’ın sunumu ile yeni bölümleri ile bu hafta sonuna da damgasını vurmayı başaracak.

Geçtiğimiz bölümde Caner ve Merve çiftinin talihsiz bir kaza geçirdiği Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında çok nadir görülen sakatlık durumlarından birisi yaşanmış ve herkes üzülmüştü.

Caner ve Merve çifti Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında haftanın finalinde yer alacak ardından ise çift Ben Bilmem Eşim Bilir evine ve yarışmasına veda ettiler.

Ben Bilmem Eşim Bilir arabayı kim kazandı?

2 Ekim’e ait sonuçlar henüz açıklanmadı fakat araba için finalde yarışacak olan çiftler arasında Kayhan Esra çifti ve Duygu Armağan çifti favori görülüyor. Bakalım arabayı kim alacak?

Geçtiğimiz bölümde Hacı abinin rahatsızlanması herkesi tedirgin etmişti. Evde bir anda panik havası yaşandı. Hacı abinin rahatsızlanması ev halkını tedirgin ederken duruma hemen hazır bekleyen sağlık ekipleri müdahale ettiler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.