Behzat Ç İmamların Öcü dizisi oyuncuları kimler karakterleri nasıl?

yorumsuz
321
Behzat Ç İmamların Öcü dizisi oyuncuları kimler karakterleri nasıl?

Behzat Ç İmamların Öcü dizisi oyuncuları tam liste ve dizi konusu burada! Erdal Beşikçioğlu ile efsaneleşen Behzat Ç karakteri ekranlara geri dönüyor, işte dizinin tüm ayrıntıları!

Behzat Ç dizisinin yeniden ekranlara döneceği uzun süredir basında konuşuluyor. Dizinin oyuncuları kimler olacak, eski kadro yeniden toplanacak mı merak ediliyor.

Ekranlara Bir Ankara Polisiyesi olarak gelen Behzat Ç dizisi şimdi de İmamların Öcü ismi ile yeniden ekranlarda olmaya hazırlanıyor. Dizinin hikayesinde 15 Temmuz gecesi yaşananlar da yer alacak.

Baş komiser olan Behzat bir oyun ile görevden el çektirilir ve zorla emekli ettirilir. Çok sıkıntılı günler geçirse de Behzat Ç. en zor gecesi 15 Temmuz günü yaşayacaktır.

Acil olarak göreve çağırılan Behzat Ç, darbe girişimi yapanlara karşı yer alacak ve ülke içerisindeki terör örgütlerine karşı mücadele verecektir. Terör örgütü üyelerini birer birer yakalayacak olan Behzat Ç’de aynı zamanda karakterin kendi hikayesi de işlenecek.

Behzat Ç dizisinde yine başrolde Erdal Beşikçioğlu yer alacak. Cinayet Büro baş komiseri olan Behzat Ç’nin yeni görevi Terörle Mücadele ve İstahbarat görevi üstlenecek.

Emekli olmasına rağmen acil kodu ile emekli olduğu halde yeniden göreve çağırılacak. Ülke içerisinde terör örgütlerine karşı Behzat Ç yeni serüveninde mücadele verecek.

Dizide Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal gibi başrol oyuncularının yer almasına kesin gözü ile bakılıyor. Bu karakterler sırasıyla Harun, Hayalet ve Akbaba karakterleri oluyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.