Bana Sevmeyi Anlat Mercan – Naz Sayıner kimdir kaç yaşında boyu biyografisi

yorumsuz
943
Bana Sevmeyi Anlat Mercan – Naz Sayıner kimdir kaç yaşında boyu biyografisi

Fox TV ekranlarında yepyeni bir dizi olarak karşımıza çıkan Bana sevmeyi anlat güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti.Ay Yapım tarafından Fox TV için hazırlanan yeni dizi Bana sevmeyi anlat izleyici tarafından büyük beni gördü.

Fox TV ekranlarında yayınlanan Bana sevmeyi anlat dizisi başrollerinde Kadir Doğulu ve Seda Bakan paylaşıyor .Yönetmenliğini Mesude Erarslan üstlendiği dizinin senaryosunu Deniz Akçay kaleme alıyor. Dizide yer alan isimlerden bir diğeri ise Mercan karakterini canlandıran Naz Sayıner oldu. kendisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamızda hazırladık dizinin küçük oyuncularından olan Naz Sayıner kimdir sorusunun cevabını sayfamızda aktarıyoruz.

 Naz Sayıner kimdir

15 Nisan 2003 tarihinde dünyaya gelen Küçük yaşlarda oyunculuk ile haşır neşir olan Naz Sayıner reklam filmleri ve oyunculuk deneyimi bulunuyor .Daha önce oyuncular Sendikası tanıtım filminde rol alan küçük oyuncumuz ilk dizi deneyimini 2015 yılında yayınlanan gecenin kraliçesi dizisinde gerçekleştirdi. Bu dizide Burcu karakterini canlandırarak herkesin beğenisini kazandı küçük oyuncumuz  Naz Sayıner şimdilerde Bana sevmeyi anlat dizisinde Mercan karakterini canlandırmaktadır .

 

Rol Aldığı Dizi ve Filmler:

2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Mercan) (TV Dizisi)

2015 – Gecenin Kraliçesi (Burcu) (TV Dizisi)

Oynadığı Reklam Filmleri:

2016 – Arçelik

2015 – Oyuncular Sendikası Tanıtım Filmi

2015 – Knorr Çeşni

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.