Bana Sevmeyi Anlat dizi konusu hikayesi başrol oyuncuları karakterleri

yorumsuz
472
Bana Sevmeyi Anlat dizi konusu hikayesi başrol oyuncuları karakterleri

Fox TV ekranlarında Ay Yapım tarafından hazırlanan Bana sevmeyi anlat isimli yeni dizi hakkında sizlere bilgiler aktaracağız. Bana sevmeyi anlat dizisi başrollerinde Kadir Doğulu ve Seda Bakan paylaşıyor yönetmenliğini Mesude Erarslan üstlendiği dizinin senaryosunu Deniz Akçay kaleme alıyor .Bana sevmeyi anlat dizisinin konusu  hakkında merak edilen detaylar aşağıda sizlere aktarılmıştır.

Dizide çevresinin oldukça kalabalık olmasına rağmen aslında bebeği ve kendisi dışında kimsesi olmayan Leyla lmanya’da yaşayan ve eşinden ayrıldıktan sonra bebeğiyle evine dönmek zorunda kalır. İstanbul’da Restoran işletmeciliği yapan Alper  ile yolları kesişir Leyla’nın babasının yakın arkadaşı güçlü ve varlıklı bir karakter olan Haşmet ise Mustafa Üstündağ tarafından canlandırılıyor .Leyla bebeğinin geleceği için Haşmet ile evlilik hayali kuruyor ancak ilginç bir şekilde Alper ile tanışıp Yolları birleşiyor

.

 Bana sevmeyi anlat dizisi oyuncuları kimlerdir

Dizide en çok dikkat çeken karakterlerden birisi genç kızların sevgilisi haline gelen Kadir Doğulu ve kendisi ile başrolleri paylaşan Seda Bakan oldu dizilerin aranan Usta oyuncusu Mustafa Üstündağ ve Dolunay Soysert başrolde yer alıyorlar. Seda Bakan Kardeş Payı dizisinin ardından ilk dizi performansı karşımıza çıkacak .

Dizide Seda Bakan Leyla karakterini Kadir Doğulu ise Alper karakterine hayat verecek. Kötü karakteri ise bir çok dizi ve filmde rol almış olanMustafa Üstündağ Haşmet karakteri ile ekranlarımıza taşıyacak. Bana Sevmeyi Anlat’ın senaryosunu Deniz Akçaykaleme alıyor. Yönetmenliğini ise Mesude Eraslangerçekleştirecek.

Dizinin Oyuncu kadrosunda ayrıca; Kadir Çermik, Aslı Orcan, Bahadır Vatanoğlu, Emir Çubukçu, Mine Kılıç, Bihter Dinçel, Mahperi Mertoğlu, Serdar Özer, Cemil Büyükdöğerli, İlayda Alişan, Gülper Özdemir, Tolga Tuncer, Naz Sayıner ve Lavinya Ünlüer gibi isimlerde yer alıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.