Babam ve Ailesi dizisi nerede çekiliyor dizi setleri nerede

yorumsuz
368
Babam ve Ailesi dizisi nerede çekiliyor dizi setleri nerede

Kanal D’nin yeni dizi projesi Babam ve Ailesi dizisi nerede çekiliyor, hangi şehirlerde dizi seti olacak şimdiden merak ediliyor. Dizinin ayrıntıları belli oldu.

Sezonun başarılı olması beklenen projeleri arasında yer alan Babam ve Ailesi dizisi çok yakında ekranlarda yerini alacak. Dizinin çekimleri nerede yapılıyor sizler için araştırdık.

Başrollerinde Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Ayça Bingöl, Sera Kutlubey, Sercan Badur, Caner Şahin ve Doğa Zeynep Doğuşlu gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi projesinin yapımcılığını Faruk Turgut üstleniyor.

Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Nihat Durak bulunuyor ve dizinin senaryosu Onur Uğraş ile Murat Uyurkulak’ın kaleminden geliyor.

19 Eylül Pazartesi akşamı yayın hayatına merhaba diyen Babam ve Ailesi dizisinin genel hikayesine bakıldığında dizi iki şehirde geçiyor. Adana ve İstanbul’da geçen bölümleri bulunan dizinin büyük çoğunluğu İstanbul’da çekilecek.

Dizinin hikayesine bakıldığında; tanınmış ve başarılı bir iş adamı olan Kemal İpekçi’nin iki farklı aileye sahip olması konu ediniyor. Kemal İpekçi, İstanbul’a gelip zengin olmadan önce Adana’da bir ailesi vardır. Ailesini geride bırakıp İstanbul’a gelen iş adamı burada yeni bir aile kurar ve iş adamının iki ailesi birden olur.

İki ailesine birden bakmaya ve yetişmeye çalışan Kemal İpekçi’nin sırrı ise oğlu Mert’in başından geçen bir olay sonrasında ortaya çıkar ve Kemal İpekçi’yi bu dakikadan sonra zorluklar beklemektedir.

Dizinin çekimlerinin bir bölümü Adana’da gerçekleşeceği ön görülse de dizinin çok büyük bir çoğunluğu İstanbul’da çekilecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.