Babam ve Ailesi dizi konusu ve oyuncuları karakter isimleri

yorumsuz
449
Babam ve Ailesi dizi konusu ve oyuncuları karakter isimleri

Kanal D ekranlarında Babam ve Ailesi dizisi başladı. Babam ve Ailesi dizisinin oyuncuları karakter isimleri ve konusunu bir araya getirdik.

Yönetmenlik koltuğunda başarılı isim Nihat Durak’ın yer alacağı Babam ve Ailesi dizisinin senaryosu yine başarıları ile tanınan Onur Uğraş ve Murat Uyurkulak tarafından kaleme alınacak.

Başrollerinde Bülent İnal, Ceyda Düvenci gibi çok kıymetli sanatçıların yer alacağı dizinin konusu ve genel hikayesi açıklandı. Dizinin oldukça dikkat çekici bir hikayesi bulunuyor.

Babam ve Ailesi dizinin genel hikayesi konusu

Kemal İpekçi karakteri dizide yakışıklı ve zengin bir iş adamıdır. İstanbul’da karısı Suzan ve evlatları Mert ve Çiçek’le keyifli ve mutlu bir hayat sürmektedir.

Hayat bu şekilde devam ederken çocuklardan Mert’in başından geçen bir olay Kemal’in gizli bir ailesinin olduğunu ortaya çıkarır. Adana’da bırakıp İstanbul’a geldiği bir ailesinin olduğu ortaya çıkan iş adamı Kemal İpekçi’nin hikayesi bu şekilde başlar.

Kemal’in gençlik yıllarından sevgilisi ve ilk aşkı olan Nilgün ve Kadir ile Hasret isminde ikiz çocukları Adana’da yıllarca Kemal’den uzakta bir hayat sürmüştür. Kemal hem Adana’daki ailesini hem de İstanbul’daki ailesini idare etmiştir.

Çocuklarını bir araya getirmek isteyen Kemal çok büyük bir emek sarf edecek fakat aileleri arasındaki çıkan anlaşmazlıklar onu yoracaktır.
Babam ve Ailesi Karakter İsimleri Oyuncuları

Kemal İpekçi (Bülent İnal)

bulent-inal-2

Kemal karakteri orta yaşlarda zengin ve yakışıklı bir iş adamıdır. Evli ve iki çocuk babasıdır. Kemal’in hem Adana’da hem de İstanbul’da farklı bir ailesi bulunmaktadır.

Nilgün karakteri( Ayça Bingöl )

ayca-bingol

Dizide Nilgün karakteri Kemal’in ilk aşkıdır. Kadir ve Hasret’in annesidir. Kemal’in çocuklarının annesi olan Nilgün, onurlu ve gururlu bir karaktere sahiptir.

Suzan karakteri (Ceyda Düvenci)


ceyda-duvenci

Kemal’in İstanbul’daki eşidir ve Mert ile Çiçek’in öz annesidir. Güzel bakımlı ve alımlı bir kadın olan Suzan, çocuklarını ve evini kontrol altına almayı seven dominant bir kadındır.

Mert İpekçi ( Sercan Badur)

Kemal ve Suzan’ın oğludur. Rahat ve lüks bir yaşam sürmektedir. Ece ile evlenmek istemektedir fakat yaşadığı bir olay onun hayatını değiştirecektir. Ayrıca babasını Kadir ile paylaşmak istememektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.