Baba Candır Doktor Elif karakteri ve İpek Tuzcuoğlu kimdir?

yorumsuz
384
Baba Candır Doktor Elif karakteri ve İpek Tuzcuoğlu kimdir?

Baba Candır Doktor Elif nasıl bir karakter merak ediliyor. İpek Tuzcuoğlu’nun hayat vereceği Elif karakteri ve sanatçı hakkında merak edilenleri derledik!

2016 – 2017 sezonunun başlamasına sayılı gün kala Baba Candır isimli başarılı dizi de 2.sezonu ile seyircisinin karşısına çıkamaya hazırlanıyor. 2.sezonda Baba Candır’a önemli bir sanatçı daha dahil olacak.

Başarılı sanatçı İpek Tuzcuoğlu yeni sezonda Baba Candır ile televizyon seyircisinin karşısına çıkacak. Dizide Doktor Elif karakterine hayat verecek olan İpek Tuzcuoğlu sezon boyu ekranlarda yer alacak.

Peki Doktor Elif nasıl bir karakter olacak?

Doktor Elif;  tıp fakültesini çok üstün başarılar ile tamamlamış güzel ve alımlı bir kadındır. Uzmanlık alanı beyin cerrahisi olan Doktor Elif, hayatı boyunca aradığı ve beklediği aşkı bir türlü yaşayamamıştır.

Son derece idealist bir doktor olan Elif, prensipleri bulunan başarılı bir kadındır.

Peki İpek Tuzcuoğlu kimdir?

İzmir’de dünyaya merhaba diyen başarılı sanatçı İpek Tuzcuoğlu 1971 senesinde doğmuştur. Güzelliği ve oyunculuğu ile çok konuşulan İpek Tuzcuoğlu Türk seyircisinin çok sevdiği isimler arasında yer almaktadır.

Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan İpek Tuzcuoğlu, son olarak televizyon seyircisinin karşısına Dürüyenin Güğümleri ve Diğer Yarım isimli televizyon dizileri ile çıkmıştır.

Yeni sezonda Baba Candır dizisinde Doktor Elif karakterine İpek Tuzcuoğlu hayat verecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.