Aşk Laftan Anlamaz Murat Didem evlenecek mi yeni bölüm tüyoları

yorumsuz
597
Aşk Laftan Anlamaz Murat Didem evlenecek mi yeni bölüm tüyoları

Aşk Laftan Anlamaz 13.bölümde neler olacak Murat Didem ile evlenecek mi yoksa ayrılacak mı? Hayat’ın yapacağı hamle çok önemli Murat Didem’le evlenmekten vazgeçecek mi işte yeni bölüm tüyoları ve söylentileri.

Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve büyük bir seyirci kitlesine sahip olan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde aşk laftan anlamamaya devam ediyor.

Dizide Murat; Didem’in hamile olması nedeniyle onunla evlenmek zorunda olduğu için gerçekten sevdiği isme kavuşamıyordu. Didem’in hamileliğinin yalan olduğu ortaya çıkmadı fakat Didem bir şekilde hastalık numarası ile bebeğini kaybetmiş rolü yaptı.

 

ask-laftan-anlamaz-hayat-murat-2

Didem’in yalanının ortaya çıkmaması kendisi adına büyük bir başarı oldu ve bu hikayeden etkilenen Murat derinden sarsıldı. Çocuğunu kaybettiğini düşünen Murat aynı zamanda Didem’in haline de çok üzüldü.

Başlarda bebek için evlenmek zorunda kalan Murat şimdi de vicdanı nedeniyle Didem ile evlenmeyi düşünüyor. Peki Murat evlilikten vazgeçebilecek mi?

Hayat’ın bu durumda harekete geçmesi gerekiyor. Sevdiği adamın göz göre göre yanlışa doğru ilerlemesine engel olabilecek mi yeni bölümde çok büyük gelişmeler yaşanacak.

Hayat, bir kez daha Murat’ı kıskandırma kozunu kullanacak. Hayat’a bu konuda yardım edecek isimler ise yine İpek Aslı ve Doruk olacak. Bu üç arkadaşı sayesinde Hayat, sevdiği adama kavuşabilecek mi merak ediliyor.

Yeni bölümde Murat’ın vereceği kararlar ve Hayat’ın tercih edeceği yollar oldukça büyük önem taşıyor. İlk etapta Murat’ın Didemle evlilikten vazgeçmesi beklenmiyor fakat sürprizlerle dolu Aşk Laftan Anlamaz dizisi yeni bölümü gelene kadar bu sorular ve cevaplar söylenti halinde kalacak.

Sizde yorumlarınızla söylentilere katkıda bulunabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.