Aşk Kafe Şeyma Hanım kimdir yaşı boyu mesleği hakkında merak edilenler

yorumsuz
686
Aşk Kafe Şeyma Hanım kimdir yaşı boyu mesleği hakkında merak edilenler

Star Tv’nin en çok merak edilen ve tanıtımı yakın zamanda yapılan izdivaç programı Aşk Kafe için artık geri sayıma geçildi. Bizler de siz değerli okurlarımız için programın gelin adaylarını yakından tanımaya devam ediyoruz. Aşk Kafe’de yer alacak olan Şeyma Hanım ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

İlk bölümü ile bayramdan sonraki ilk pazartesi yani 19 Eylül 2016 Pazartesi günü ekranlarda olması planlanan ve yayın hayatına merhaba demesi için geri sayıma geçen Aşk Kafe ile ilgili tüm gelişmeleri sizler için hazırlamaya ve soruları yanıtlamaya devam ediyoruz.

8 gelin adayının yer alacağı Aşk Kafe programında dışarıdan gelen damat adayları gelin adayları ile birlikte vakit geçirecek. İzleyenler gelin adaylarına talip olabilecekler.

Geçirilen vakitlerin ardından gelin adaylarımız kafalarında düşündükleri damat adaylarını Aşk Kafe’de buluşmaya davet edecek ve buradan evliliğe giden yola girecekler.

Programda yer alacak olan gelin adaylarından bir tanesi olan Şeyma Hanım ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Şeyma Hanım kimdir?

Yeni izdivaç programı Aşk Kafe’de yer alacak olan Şeyma Hanım daha önce hiç evlilik yapmamış. Hayatının aşkını bulmak için programa katıldığını söyleyen Şeyma Hanım için damat adaylarında aradığı en önemli özellik ise karakter.

Karakteri sağlam adayları kendisine talip olarak bekleyen Şeyma Hanım da programa damga vuracak isimlerden birisi olması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.