Aşk Kafe programı Yeşim kimdir kaç yaşında mesleği hakkında bilgiler

yorumsuz
377
Aşk Kafe programı Yeşim kimdir kaç yaşında mesleği  hakkında bilgiler

Star Tv’nin yeni gözde programları arasında yer alan ve yakında başlayacak Aşk Kafe programının gelin adaylarını sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Programın öne çıkan isimlerinden birisi olması tahmin edilen Yeşim ile ilgili merak edilenler ve haberimizin detayları sizlerle..

 

19 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat 11.00’de Star Tv ekranlarında olması planlanan Aşk Kafe programındaki detayları enine boyuna incelemeye devam ediyoruz. Programın formatı, sunucusu, yarışmacıları ile ilgili tüm merak edilenleri sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Ünlü simalardan olan ve oyuncu Kadir Doğulu’nun ağabeyi de olan Kemal Doğulu’nun sunumunu üstleneceği Aşk Kafe programının konusu diğer izdivaç programlarına göre biraz daha farklı olacak. Gündüz kuşağının yeni yıldızlarından bir tanesi olması beklenen Aşk Kafe’de sadece gelin adayları olacak.

Programda olan 8 aday kendilerine talip olarak gelecek damat adaylarını bekleyecek. Gelin adaylarından olan Yeşim Hanım’ı da sizler için yakından tanıdık.

Yeşim Şahin kimdir?

Aşk Kafe programında gelin adaylarından olacak Yeşim Hanım en güzel ve en çok dikkat çeken gelin adaylarından bir tanesi diyebiliriz.

Hayat enerjisi oldukça yüksek olan Yeşim Hanım Trabzonlu. Çikolata tadında bir aşk yaşamak için programa geldiğini belirten Yeşim Hanım aynı zamanda kendi gibi hayat enerjisi yüksek adayları bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.