Aşk Kafe programı Serçin Hanım hayatı biyografisi kimdir kaç yaşında

yorumsuz
375
Aşk Kafe programı Serçin Hanım hayatı biyografisi kimdir kaç yaşında

İzdivaç programı sevenler ekran başına! Star Tv’de yepyeni bir izdivaç programı sizleri bekliyor. Kemal Doğulu’nun sunumuyla ekranlarda olması planlanan ve ilk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi günü yayınlanacak olan Aşk Kafe gelin adaylarından Serçin Hanım ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Bundan böyle hafta içi her gün Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan ve gündüz kuşağına damga vurması planlanan Aşk Kafe programı 19 Eylül Pazartesi saat 11.00’de başlıyor! Sunumunu Kemal Doğulu’nun üstleneceği Aşk Kafe programı ile ilgili tüm merak ettiklerinizi sitemiz ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Programda yer alacak olan 8 gelin adayını sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Bu gelin adaylarından olan Ser.in Hanım’ı bu haberimizde daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Serçin Hanım kimdir?

Format itibariyle Kısmetse Olur’a benzeyen Aşk Kafe programında gelin adayları arasında yer alan Serçin Hanım sert erkeklerden etkilendiğini dile getiriyor.

Kendi tabiriyle ana kuzusu erkeklerden hiç haz etmediğini dile getiren Serçin Hanım kendi kendine yetebilen ve kendi parasını kazanabilen adayları talip olarak bekliyor.

Serçin Hanım hakkında daha detaylı bilgi sahibi olduğumuz takdirde sizlerle birlikte paylaşacağız. Aşk Kafe programına başvurmak için Star TV resmi sayfasını ziyaret edebilir ve başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.