Aşk Kafe programı saat kaçta başlıyor yayın saati belli oldu mu?

yorumsuz
660
Aşk Kafe programı saat kaçta başlıyor yayın saati belli oldu mu?

Star Tv ekranlarında yepyeni bir evlilik programı daha başlıyor! Yeni sezonda gündüz kuşağı ile oldukça iddialı bir döneme hazırlanan Star Tv’nin yeni evlilik programı Aşk Kafe saat kaçta başlayacak yayın saati belli oldu mu sorularının cevabı sizlerle..

 

Son olarak İşte Benim Stilim yarışmasında jüri üyeliği yapan televizyonların ünlü siması Kemal Doğulu Aşk Kafe programını sunacak. Uzun bir sürenin ardından Aşk Kafe ile birlikte ekranlara geri dönüş yapacak olan Kemal Doğulu kendine has bir sunum tarız ile programa renk katacak.

Gelelim Aşk Kafe programına.. Hafta içi her gün ekranlarda olacak Aşk Kafe programı 7 gelin adayının kendilerine gelecek olan damat adaylarını değerlendirmesini ve yeni ilişkilere yelken açılmasına tanıklık edecek.

Yayınlanacak olan her bölümü ile geniş bir hayran kitlesi hedefleyen Aşk Kafe programının saat kaçta başlayacağı da belli oldu.

Henüz yayına gelmeyen anca bomba gibi hazırlanan Aşk Kafe programı ilk bölümü ile bayramdan sonraki hafta 19 Eylül Pazartesi günü merhaba diyecek.

Yalnızca gelin adaylarının olacağı Aşk Kafe programına başvurmak ise çok kolay. Star Tv resmi sayfası başvurular kısmında Aşk Kafe programını bulabilir ve rahatlıkla başvurunuzu sizler de yapabilirsiniz!

İlk bölümü ile yakın zamanda ekranlarda olacak Aşk Kafe programı hafta içi her gün 11.00’de yayınlanacak ve yayın saati de 11.00 olacak!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.