Aşk Kafe programı Nagehan Hanım kimdir hayatı hakkında merak edilenler

yorumsuz
458
Aşk Kafe programı Nagehan Hanım kimdir hayatı hakkında merak edilenler

Aşk Kafe programı ile ilgili merak ettikleriniz sitemiz ayrıcalığı ile sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Yakında gündüz kuşağının vazgeçilmez programlarından biri olması beklenen Aşk Kafe’de yer alacak Nagehan Akpınar ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Hafta içi her gün ekranlarda olacak sunumunu ise Kemal Doğulu’nun üstleneceği Aşk Kafe programı ile ilgili merak edilenler sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Diğer izdivaç programlarına nazaran konsepti Kısmetse Olur ile daha çok örtüşen ve her bölümü merakla izlenmesi beklenen Aşk Kafe programında 8 gelin adayı yer alacak.

Bu 8 gelin adayı kendilerine gelen talipleri bekleyecek ve uygun gördükleri damat adayları ile görüşmelerini sürdürecekler. Star Tv üzerinden başvurusunu yapabileceğiniz Aşk Kafe’nin gelin adaylarından olan Nagehan Akpınar Hanım’ı sizler için yakından tanıdık.

Nagehan Hanım kimdir?

Aşk Kafe programının dikkat çeken isimlerinden bir tanesi olması beklenen Nagehan Hanım hayat dolu hareketleri ile oldukça enerjik bir tavır sergiliyor.

Çocukları çok seven ve hayata oldukça güzel bakan Nagehan Akpınar İngilizce öğretmeni. Çocuklarla ilgilenmeye bayıldığını söyleyen Nagehan Hanım çocuk sahibi olmak isteyen adayları bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.