Aşk Kafe programı gelin adayları yarışmaya katılan isimler

yorumsuz
537
Aşk Kafe programı gelin adayları yarışmaya katılan isimler

Star TV’nin yeni izdivaç programı Aşk Kafe ilk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi günü izleyenlerine merhaba demeye hazırlanıyor. Kemal Doğulu sunumuyla ekranlarda olacak Aşk Kafe’nin gelin adayları ile ilgili bilgiler sizlerle..

 

Zuhal Topal ile İzdivaç programını bünyesine katarak gündüz kuşağında oldukça iddialı bir konuma gelen Star Tv’den yeni bir hame daha geldi. Bu hamle de Aşk Kafe programı oldu. Aşk Kafe programı ilk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi günü ekranlarda olacak ve bizler de bu program ile ilgili gelişmeleri sizler için hazırlamaya devam ediyoruz.

8 gelin adayının kendilerine gelecek talipler ile konuşması anlaşması halinde görüşmeler ilerleyecek ve uygun görülürse adaylar evlilik yoluna girecekler. Yapı olarak Kısmetse Olur’a da benzeyen Aşk Kafe programının sunumunu ise Kemal Doğulu gerçekleştirecek.

Hafta içi her gün saat 11.00’de ekranlarda olacak Aşk Kafe programının gelin adayları da belli oldu. İşte isim işim programda yer alacak gelin adayları;

Nagehan, Şulenur, Naz, Yeşim Güler, Farima,Serçin

Aşk Kafe programında yer alacak olan gelin adayları ile ilgili detayları bilgileri de sitemiz ayrıcalığı ile rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca programdaki yerinizi almak istiyorsanız da Star Tv resmi sitesi üzerinden rahatlıkla başvurunuzu yapabilirsiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.