Aşk Kafe programı gelin adayı Naz kimdir kaç yaşında hakkında bilgiler

yorumsuz
490
Aşk Kafe programı gelin adayı Naz kimdir kaç yaşında hakkında bilgiler

Yakında Star tv ekranlarında başlayacak olan Aşk Kafe programının gelin adaylarını sizler için yakından tanımaya devam ediyoruz. Programda yer alacak olan adaylardan olan Naz Hanım ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

İlk bölümü ile 19 Eylül Pazartesi günü Star Tv ekranlarında olacak ve hafta içi her gün izleyenlerinin karşısında olacak Aşk Kafe programı diğer izdivaç programlarına nazaran alışıla gelmişin dışında bir formatla karşımızda olacak.

Öncelikle programda sadece gelin adaylarının olacağını belirtelim. Televizyondan gelin adaylarını takip eden damat adaylarının gelin adaylarına talip olması ve beraberce vakit geçirmelerinin ardından gelin adayları kafasına yatan damat adayları ile birlikte Aşk Kafe’de buluşuyor ve evliliğe giden yol açılıyor!

Programda yer alan gelin adaylarından olan Naz Hanım ile ilgili merak edilenleri sizler için hazırladık.

Naz Hanım kimdir?

Aşk Kafe programı gelin adayları arasında yer alan Naz Hanım kendisini oldukça net birisi olarak tanımlıyor ve laf kalabalığından haz etmediğini belirtiyor.

Aslında eğlenceli bir kişilik olan ancak bunu durumuna göre hissettirdiğini belirten Naz Hanım kendi gibi net damat adaylarını talip olarak bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.