Aşk Kafe Güler kaç yaşında kimdir sevgilisi var mı talipleri kimler?

yorumsuz
477
Aşk Kafe Güler kaç yaşında kimdir sevgilisi var mı talipleri kimler?

Aşk Kafe Güler kimdir kaç yaşında? Güler’in sevgilisi var mı talipleri kimler oldu? İşte merak edilen Aşk Kafe yarışmacısı Güler fotoğrafları ve merak edilenleri!

Aşk Kafe yarışmasının gelin adaylarından birisi olan Güler, yarışmada ilk anlardan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Tatlı sert bir yapısı olan Güler hakkında merak edilenleri derledik.

Kişilik olarak son derece duygusal ve bir o kadar da sinirli olabilen bir yapıya sahip olan Güler, tavırları ile Aşk Kafe programında dikkatleri üzerine çekti.
Aşk Kafe Güler talipleri kimler oldu?
Kaliteli bir insan ile birlikte olmak istediği bilinen Güler’in Aşk Kafe’de kısmetini bulabilecek mi merak ediliyor. Güler karakteri oturmuş ne istediğini bilen birisi ile tanışmayı bekliyor.

 

Aşk Kafe Güler nereli memleketi neresi?

En zor gelin adaylarından birisi olduğu düşünülen Güler; daha önce gönül işleri yaşamasına rağmen aradığı gerçek aşkı henüz bulamamış. Güler daha önce hiç evlenmemiş ve bekardır.

Aşk Kafe Güler kaç yaşında?

19 Eylül günü başlayacak olan Aşk Kafe programının yarışmacıları hakkında şu anda basında yer alan bilgiler son derece kısıtlıdır. Bu nedenle yarışmacılar hakkında ayrıntılar belli oldukça yazımıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.