Aşk Kafe bitti mi final mi yaptı 10 Ekim Aşk Kafe neden yok

yorumsuz
1.479
Aşk Kafe bitti mi final mi yaptı 10 Ekim Aşk Kafe neden yok

Star TV’nin izdivaç programı Aşk Kafe final mi yaptı 10 Ekim günü neden yayınlanmıyor seyirci merak ediyor. Kemal Doğulu’nun sunduğu Aşk Kafe programı bitti iddiası dikkat çekti.

Ekranların başarılı isimlerinden Kemal Doğulu tarafından sunulan ve sevilen izdivaç programı Aşk Kafe final yapacak iddiası basında yer aldı. İddialara göre 10 Ekim günü program yeni bölümü ile ekranlara gelmeyecek.
ask-kafe-star-tv
Reytinglerde istenilen başarının uzağında kaldığı iddia edilen Aşk Kafe programının bu nedenle Star TV ekranlarında sona ereceği iddia edildi. Yaklaşık 3 hafta önce ekranlara gelmeye başlayan ve farklı formatı ile dikkat çeken Aşk Kafe programının seyirci kitlesi bulunuyordu.

Programın final yapacağına yönelik olan iddiaların Kemal Doğulu’nun Twitter üzerinden İşte Benim Stilim’de yer alacağını açıklamasının ardından ortaya çıktığı konuşulanlar arasında yer alıyor.

Bir takım iddialara göre; Aşk Kafe reytinglerde istenilen seviyede değildi bir de bu duruma sunucu değişikliği eklenince programın geleceği sıkıntıya girdi ve bu nedenle final kararı alındığı söylenilenler arasında yer alıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.