Aşk Kafe başvuru şartları ve başvuru formu

yorumsuz
445
Aşk Kafe başvuru şartları ve başvuru formu

Aşk Kafe başvuru formu doldur, başvuru şartları nelerdir? Star TV Aşk Kafe yarışmasının başvurusu nasıl yapılacak işte merak edilenler.

Star TV’nin heyecan veren aşk dolu programı Aşk Kafe’ye başvurarak sizde kaderinizdeki insan ile tanışma şansı yakalayabilirsiniz. Gelin adaylarının ve damat adaylarının yer aldığı program başarı ile devam ediyor.

Çiftlerin birbirlerini tanıyabilmeleri için Aşk Kafe’de baş başa vakit geçirmeleri gerekiyor. Ayrıca çiftler Aşk Kafe özel menüsünden seçtikleri yemekler yiyecekler.

Her hafta yedi gelin adayının bulunduğu programda bu adaylara talip olarak gelmek isteyen damat adaylarının hazırlayacağı video klipler gelinlere seyredilecek.

Gelin adayları seyrettikleri videolar arasından beğendikleri yada görüşmek istedikleri damat adaylarını Aşk Kafe’ye davet edecek. Davet edilen damat adayı ile gelin adayı konuşmaya başlayacak.

Yarışmaya başvurmak isteyen adaylar Star TV ekranın resmi internet sitesi üzerinden form doldurarak başvuru yapabilirler. Star TV internet sitesinde Aşk Kafe başvuru formu yer almaktadır.

Formda adayların yaşadıkları şehir ve kişisel bilgiler istenmektedir. Boyunuz, kilonuz, göz renginiz, saç renginiz, sosyal medya hesaplarınız istenmektedir. Ayrıca daha önce bir evlilik yaşadınız mı, çocuğunuz var mı ne işle meşgulsünüz gibi adayı tanımaya tanıtmaya yönelik bilgiler istenmektedir.

Ayrıda adayların giyim tarzları hakkında detayları da belirtmeleri isteniyor. Bu bilgiler ile formu doldurduktan sonra iletişim izni istenmekte ve şartlar adaylara açık bir şekilde yazılı metin ile sunulmaktadır. Bu izni verdikten sonra başvuru yapabiliyorsunuz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.