Aşk Kafe 1 Ekim eleme sonuçları kim elendi

yorumsuz
532
Aşk Kafe 1 Ekim eleme sonuçları kim elendi

Aşk Kafe bu hafta kim elendi? 1 Ekim eleme gecesinde elenen kim oldu, Star TV ekranlarının heyecan dolu programı Aşk Kafe’den yeni bölüm tüyoları.

 

Aşk Kafe programında heyecan kaldığı yerden devam ederken yarışmacılar ikinci kez eleme gecesi yaşamaya hazırlanıyor. 1 Ekim günü Star TV ekranlarının sevilen programı Aşk Kafe ikinci eleme gecesini yaşayacak.

İlk haftanın sonunda Aşk Kafe programında eleme gecesinde sürpriz bir şekilde elenme olmayacağı açıklanmıştı. Aşk Kafe programında bu açıklama ile birlikte henüz hiçbir yarışmacı elenmedi ve eleme gecesinde yarışmacılar bu haber ile rahat bir nefes almışlardı.

Bu hafta ise yarışmanın ilk elemesinin gerçekleşmesi bekleniyor. Aşk Kafe programı ile izdivaç yapmak ve hayallerine erişmek isteyen bazı yarışmacılar programa bu 1 Ekim gecesi veda etmek zorunda kalacaklar.

ask-kafe-star-tvAşk Kafe sunucusu olan magazin dünyasının ve ekranlarının çok sevilen ismi Kemal Doğulu tarafından geçtiğimiz haftanın eleme gecesinde söylenilen eleme yok haberi tüm yarışmacılar üzerinde yer alan elenme stresini ortadan kaldırmıştı.

Bu hafta ise elemenin yapılması bekleniyor. 24 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanan 1.eleme gecesinde kızlar tarafından eleme adayı gösterilen isim Güler olmuştu. Güler’in eve veda etmesi düşünülürken yarışmada elemenin olmayacağı haberi en çok Güler’i sevindirdi. Elemenin yapılmayışına sevinen yarışmacılar, ilk hafta eleme yaşamadılar.

İkinci haftada ise elemenin yapılması bekleniyor. Yarışmada yeni bölümde kim elenecek merak ediliyor. 1 Ekim gecesi açıklanacak olan sonuçlar burada yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.