Arkadaşlar İyidir 7.bölüm tüyoları sürpriz gelişmeler!

yorumsuz
352
Arkadaşlar İyidir 7.bölüm tüyoları sürpriz gelişmeler!

Show TV’nin yeni sezon dizileri arasında yer alan ve yeni sezona yaz döneminde merhaba diyen Arkadaşlar İyidir dizisinde heyecan devam ediyor. Son olarak 2 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olan dizi ile ilgili gelişmeler sizlerle..

 

Pazar akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Aslı Melisa Uzun, İdris Nebi Taşkan, Su Kutlu, Akın Akınözü, Hayal Köseoğlu, Cankat Aydos isimlerin yer aldığı Arkadaşlar İyidir dizisinde heyecan devam ediyor.

Yönetmenliğini ise Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş’un üstlendiği Arkadaşlar İyidir dizisi bu hafta yeni bölümü ile 2 Ekim Pazar akşamı ekranlarda oldu. İşte dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler sizlerle;

Son Bölüm Özeti:

Dizinin yaşanan son bölümünde Eren ve Seda ile arasındaki yakınlaşma bütün dengeleri değiştirir. Öte yandan da Merve ve Yunus cephesinde yaşanan hayal kırıklıkları herkesi şaşırtır.

Salih Ayşe’ye gerçeği anlatmakla tereddüt eder. Öte yandan ise Hayri ise Sema’nın hiç beklemediği bir şeyi yapar. Seda ise Gizem’den şüphelenmeye başlamıştır.

Tekrardan Sedaların hayatlarına giren Gizem arkadaşının hayatındaki işleri karıştırmıştır. Salih’in büyük sırrı ise şimdi Candan’ın eline geçer. Yunus için düzenlenen doğum günü partisi ise herkesi bir araya getirir ancak sürpriz bir son olacaktır.

Kısacası Arkadaşlar İyidir dizisinde yine sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Özellikle Eren’in yaşadığı ikilem ve hayatındaki göreceği olaylar onu etkileyecektir. Dizi yeni bölümü ile 9 Ekim Pazar akşamı ekranlarında olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.