Anne dizisi oyuncu kadrosu karakter isimleri ve konusu!

yorumsuz
351
Anne dizisi oyuncu kadrosu karakter isimleri ve konusu!

Anne dizisi konusu ne, oyuncuları kimler? Anne dizisi oyuncu kadrosu karakter isimleri ve dizinin genel hikayesi ile birlikte tüm merak edilenleri bu yazıda!

Star TV ekranlarında yeni sezonda başlaması beklenen iddialı projelerden birisi de Anne dizisi oldu. Anne isimli dizi çok yakında ekranlardaki yerini almaya hazırlanıyor.

Başrollerinde çok ünlü ve başarılı sanatçıların yer alacağı Anne dizisi değişik konusu ile de ön plana çıkıyor. Bir uyarlama dizi olacak olan Anne dizisinin de oynayacak olan oyuncuların bir kısmı şu şekilde;

Cansu Dere
Vahide Perçin
Gonca Vuslateri
küçük sanatçı Beren Gökyıldız dizide yer alacak.

Oldukça güçlü bir kadrosu bulunan Anne dizisinin cast çalışmalarının sürdüğü biliniyor. Dizide ki oyuncularda değişiklikler yapılabilir fakat basına yansıyan ilk isimler bu şekilde oldu.

Başarılı yapım şirketi MF Yapım tarafından yapımı üstlenilen dizinin cast ve oyuncu seçiminin bu ay içerisinde tamamlanması bekleniyor. Senaryo çalışmaları da hız kesmeden devam eden Anne dizisinin çekimlerine kış yaklaşmadan başlanması da beklenenler arasında yer alıyor.

Başrolde Cansu Dere’nin yer alması beklenen dizide Cansu Dere taşıyıcı anne rolünü üstlenecek. Taşıyıcı anneden doğum gerçekleştikten sonra dramatik şekilde adeta koparılan bebek ve annenin çocuğu bulmak için yaşadıkları dizide ekranlara gelecek.

Zorlu eziyet dolu bir mücadele verecek olan anne karakteri dizide esas karakter olacak. Küçük çocuk karakterini ise Kocamın Ailesi dizisinde başarılı bir performans sergileyen küçük sanatçı Beren Gökyıldız’ın canlandırması bekleniyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.