Altınsoylar dizisi oyuncuları karakterleri

yorumsuz
568
Altınsoylar dizisi oyuncuları karakterleri

Kanal D ekranlarında Altınsoylar dizisi yayına hazırlanıyor. Peki dizinin oyuncuları karakter isimleri belli oldu mu? Cast çalışmaları devam eden Altınsoylar dizisinin sezonda öne çıkan projeler arasında yer alması bekleniyor.

Altınsoylar dizisinin başrolü olarak Ayça Ayşin Turan’ın yer alacağı basında yer alan haberlerde dikkat çekti. Ayça Ayşin Turan’ı Karagül dizisinde Ada karakteri ile tanınıyor.

Eğlenceli sevgi dolu bir ailenin ekranlara taşınacağı Altınsoylar dizisi sezonun en iddialı yapımlarından birisi olmasına kesin gözü ile bakılıyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin hazırlıkları devam ediyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda sevilen ve tanınan isim Türkan Derya bulunacak. İkinci Bahar dizisinde yönetmenlik yapan ünlü isim herkes tarafından sevilen bir kişi olarak tanınıyor.

Dizideki bir diğer başrol ise Aras Aydın oldu. Nolur Ayrılalım dizisinin final yapmasının ardından Aras Aydın, Altınsoylar dizisi ile ekranlara gelecek. Yakışıklı oyuncu başrolü Ayça Ayşin Turan ile paylaşacak.

Altın Soylar oyuncu kadrosu içerisinde; Bennu Yıldırımlar, Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Cihat Tamer, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Şebnem Bozoklu, Ünal Yeter gibi çok kıymetli sanatçılar yer alıyor.

Dizi kader kurbanı olmuş genç öfkeli bir adam ve öfkeli nişanlısından kaçan bir genç kadının hikayesini anlatıyor. Dizide Kayserili Altınsoylar ailesinin birlik ve beraberliği ön plana çıkacak. Dizide birçok eğlenceli karakter bulunuyor. Çok yakında dizinin yayına gireceği düşünülüyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.