Yüksek Sosyete Mert kaç yaşında boyu kilosu (Ozan Dolunay) kimdir?

yorumsuz
568
Yüksek Sosyete Mert kaç yaşında boyu kilosu (Ozan Dolunay) kimdir?

Star TV ekranlarında beğenilerek izlenen yüksek sosyete dizisinde Mert karakterini canlandıran isim kimdir yakışıklılığı ve oyunculuğu ile bir anda genç kızların gözdesi haline gelen yüksek sosyete dizisinin oyuncularından Ozan Dolunay hakkında merak edilenler sizler için sayfamızda hazırlanmıştır işte detaylar.

Star TV ekranlarında başlayan yüksek sosyete dizisi ilk bölümü ile izleyicileri karşısına kilitledi. Başrollerinde Engin Öztürk ve Hazar ergüçlü’nün yer aldığı yüksek sosyete dizisi arasında beğenilen sempatik karakterlerden birisini canlandıran oyuncu da Ozan Dolunay Oldu Mert karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu hakkında izleyicilerden sorular gelmeye devam ediyor .Bizde Ozan dolunayın hayatını merak edenler için bilgi vermek maksadıyla bu sayfayı hazırladık İşte detaylar.

Ozan Dolunay kimdir

5 Nisan 1991 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi ismi Mehmet Ozan Dolunay olan yakışıklı oyuncu 25 yaşında olup birçok dizide  rol almıştır. İstanbul’da hayatını sürdüren yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay ilkokul ve Lise eğitimini tamamladıktan sonra üniversite için Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne girmiş ve bu bölümü başarı ile bitirmiştir. Kim Milyoner Olmak İster yarışma programına katılıp burada savunan Ozan Dolunay ilk oyunculuk deneyimini tatlı küçük yalancılar isimli dizide gerçekleştirilmiştir 1.80 boyunda olup kilosu 78 kilogramdır .

Ozan Dolunay Yaşı: 25

Ozan Dolunay Boyu: 1,80

Ozan Dolunay Kilosu: 78

Ozan Dolunay Rol Aldığı Diziler

Yüksek Sosyete

Tatlı Küçük Yalancılar

YÜKSEK SOSYETE OYUNCULARI KİMLER

Yüksek Sosyete Cansu -Hazar Ergüçlü

Yüksek Sosyete Kerem – Engin Öztürk

Yüksek Sosyete Mert – Ozan Dolunay

Yüksek Sosyete Ece – Meriç Aral

Yüksek Sosyete Işıl – Ceyda Tepeliler

Yüksek Sosyete Şirin – Aybike Turan

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.