10 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm

yorumsuz
376
10 Ekim Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm

ATV ekranlarının fenomen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programından gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. Yeni bölümü ile 10 Ekim Pazartesi günü yayınlanmaya hazırlanan sevilen program ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Türk televizyonlarının en çok takip edilen programları arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert’te heyecan devam ediyor. Yüzlerce cinayet vakasını çözen ve kayıpları yakınlarına ulaştırmaya devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son olarak Himmet Okatan cinayeti masaya konuldu.

Öte yandan kayıp olan Hakan Esen’ni bulunması için de çalışmalar başladı. Himmet Okatan 1 Ağustos 2016 tarihinde ortadan kaybolmasının ardından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran ailelerinin ardından stüdyoya merhumun eski ve yeni eşi katıldı. Müge Alı yaptığı araştırmaların ardından Yusuf Sipahi ve Süleyman Kurt isimlerine ulaştı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu isimlerin bulunmasının ardından şok bir itiraf geldi. Süleyman Kurt, Himmet Okatan’ı Yusuf Sipahi’nin öldürdüğünü itiraf etti!

Yaptığı açıklamada Süleyman Kurt’un kendisine gelerek Okatan’ı öldürdüğünü ve attığını söylerken arabanın yakılması için kendisinden yardım istediğini belirtti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölümü ile hafta içi her gün ATV’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.